نوشته شده در اعلان توسط admin. افزودن پیوند یکتا به علاقمندی‌ها. Print This Post Print This Post

شب همبستگی علیه اخراج جابر کلیبی

شب همبستگی علیه اخراج جابر کلیبی
همانطور که می دانید کمیسیون تحقیق در مورد اینکه آیا جابر “اجازه ورود به کانادا را دارد”؟ سرانجام قرار است در تاریخ ۲۵ و ۲۷ مارس تصمیم بگیرد. از نظر دولت کانادا جابر به دلیل فعالیت “برای سرنگونی قهر آمیز جمهوری اسلامی” نمی تواند به کانادا وارد شود(توضیح این نکته در این جا ضروریست که پاسپورت جابر هنگام ورود به کانادا در ۱۴ ژوئیه از طرف ماموران مرزی ضبط و او باید یک بار در هفته خود را به اداره مهاجرت معرفی کند). در توضیحی که اداره امنیت عمومی کانادا به این “اتهام” اضافه کرده است، به زندان افتادن جابر کلیبی در سال ۱۹۸۶، در فرانسه به دلایل فوق است.
کمیته دفاع از جابر کلیبی در مونترال برای مقابله با تصمیم دولت کانادا که معنایی جز حمایت از جمهوری اسلامی ندارد، یک شب همبستگی علیه اخراج جابر کلیبی را سازمان داده است که طی آن در مورد برنامه دفاعی و نیز مسایل ایران بحث و گفتگو خواهد شد.
ما از همه نیروها و افراد مترقی دعوت می کنیم با شرکت در این شب همبستگی، مخالفت خود را با تصمیم دولت کانادا مبنی بر اخراج جابر کلیبی به دلیل مبارزه اش علیه جمهوری اسلامی ابراز دارند.
کمیته دفاع از جابر کلیبی در مونترال
محل : دانشگاه UAQM
LOCAL A-2030
PAVILLON HUBERT AQUIM(A)
400, RUE SAINTE CATHERINE EST
زمان : ۲۷ فوریه ساعت ۶ بعد از ظهر
مترو Berri – UQAM

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>