نوشته شده در اخبار توسط admin. افزودن پیوند یکتا به علاقمندی‌ها. Print This Post Print This Post

خودکشی یک پناهجو و سقط جنین یک زن ایرانی در جزیره کریسمس

خودکشی یک پناهجو و سقط جنین یک زن ایرانی در جزیره کریسمس
یک پناهجوی ایرانی در اعتراض به تبعید او از استرالیا به جزیره کریسمس خودکشی کرد. شخص یاد شده پس از اقدام به خودکشی به یک مرکز درمانی منتقل شده و گفته می شود که اقدام او خوشبختانه منجر به مرگ نشده است.
یک پناهجوی اهوازی روز چهارشنبه ۱۵ ژاویه ۲۰۱۴ در تماسی از کمپ کریسمس با سایت پادماز اوضاع پناجویان را بسیار وخیم گزارش کرد. این پناهجو گفت: ما به همراه گروهی از پناهندگان که قصد مهاجرت به استرالیا را داشتیم پس از رسیدن به خاک استرالیا توسط پلیس این کشور به جزیره کریسمس تبعید شدیم.
او ادامه داد: در اعتراض به بی حرمتی و اهانت های مکرر پلیس و ضرب و شتم پناهجویان، یک هفته است که جمع زیادی از پناهجویان اقدام به اعتصاب غذا کرده و بیش از ده نفر ار آنان در اقدامی اعتراضی لب های خود را دوختنند.
این پناهجو می گوید: پلیس مهاجرت جزیره کریسمس در اقدامی غیر انسانی اعضای خانواده ها را از همدیگر تفکیک و هر کدام را در مکان معینی از کمپ نگهداری می کنند.
در همین راستا روزنامه گاردین در گزارشی آورده است که یک زن پناهجوی ایرانی در کمپ جزیره کریسمس در اثر بد رفتاری و بی توجهی اداره مهاجرت سقط جنین کرده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>