نوشته شده در کارگری توسط admin. افزودن پیوند یکتا به علاقمندی‌ها. Print This Post Print This Post

کارگران هفت‌تپه در دومین روز اعتصاب درب دفتر شورای اسلامی را گِل گرفتند

امروز چهارشنبه ۷ مهرماه کارگران هفت تپه همزمان با دومین روز از اعتصاب، درب دفتر شورای اسلامی را گِل گرفتند و شعار سر میدادند که: “شورای ضدکارگر نمیخوایم نمیخوایم”

کارگران شرکت هفت تپه در‌ محوطه شرکت و مقابل دفتر مدیریت دست به تجمع و اعتصاب زدند.

کارگران هفت تپه خواهان اجرای خواست ‌‌و مطالبات خود هستند.

کارگران اعتصابی اهم مطالبات خود را تعیین تکلیف فوری مدیریت شرکت و شفاف سازی نحوه و قیمت واگذاری شرکت , پرداخت فوری حقوق های معوقه , تسریع در انجام عملیات کشت و ترمیم کارخانه , بازگشت به کار کارگران اخراجی , تمدید قرارداد کارگران فصلی , اعلام و اجرای حکم صادر شده علیه اسدبیگی-رستمی در پرونده اختلاس و مختومه شدن پرونده خانم فرزانه زیلابی , وکیل کارگران هفت تپه اعلام کرده اند.

سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه با انتشار اطلاعیه ای ضمن برسمیت شناختن حق اعتصاب و اعتراض برای تمامی کارگران ، از تمامی خواسته ها و مطالبات کارگران هفت تپه حمایت کرده است.

یکی از کارگران هفت تپه با انتشار فیلم گل گرفتن در شورای اسلامی می گوید: گل گرفتن در شورای منحل شده و ضد کارگری اسلامی کار که نامه هایی بر علیه کارگران در این مدت نوشتند و صادر کردند. شورا وقتش تموم شده است. منقضی شده, وقتی هم منقضی نشده بود نماینده ما نبود.
یک کارگر دیگر هفت تپه ضمن دادن هشدار به نیروهای امنیتی، پاسگاه و دادگاه می گوید:

تصمیم بستن درب شورا یک تصمیم جمعی بوده و بارها هشدار دادیم که این شورا غیر قانونی هست و زمان اعتبار آن هم بیش از یک سال است که گذشته است و ضمنا سال گذشته بیش از ۲۰۰۰ امضا از کارگران جمع آوری شد که کارگران این شورای ضدکارگری را به رسمیت نمیشناسند و هم چنین تجمع هزار نفری امسال درب اداره کار انجام شد و در حضور رییس اداره کار شهرستان شوش انجام گرفت و در حضور ایشان اعلام شد که کارگران این شورای دست نشانده کارفرمای مخلوع را به رسمیت نمیشناسند و از نظر آنان منحل شده می باشد. کارگران هفت تپه نمایندگان مستقل خود را دارند و کماکان مجمع نمایندگان کارکری نماینده ما هستند و ما به روش شورایی و خرد جمعی کارگری خود کارگران کارها را پیش می بریم. اما هیچ گوش شنوایی وجود نداشت، این ادارات هم غلام حلقه به گوش مسئولان امنیتی و کارفرما هستند و اما در آخر به تمام مقامات شهرستان و استانی هشدار می دهیم که در صورتیکه در این خصوص پرونده ای برای کارگران تشکیل شود اعتصابات را به درب دادگاه و اطلاعات شوش خواهیم کشاند.
اتحاد ما کارگران هفت تپه را امتحان نکنید!

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>