نوشته شده در اجتماعی توسط admin. افزودن پیوند یکتا به علاقمندی‌ها. Print This Post Print This Post

شورای سازماندهی اعتراضات کارگران پیمانی نفت: از خواست های معلمان پشتیبانی می کنیم

شورای سازماندهی اعتراضات کارگران پیمانی نفت روز شنبه، همزمان با اعلام اعتصاب و تجمع های سراسری معلمان اعلام کرد از خواست های معلمان پشتیبانی می کند و تحصیل رایگان را را حق مسلم کودکان ایران می داند.

تحصیل رایگان حق مسلم کودکان ماست

معلمان سال جدید تحصیلی را با تجمع سراسری خود آغاز کردند. ما کارگران پیمانی پروژه ای مطالبات معیشتی معلمان و اعتراض آنها به زندگی زیر خط فقر و تبعیض ها و نابرابری را اعتراض خود نیز می دانیم و این یک درد وسیع اجتماعی است.

بعلاوه معلمان امروز صدای اعتراض ما کارگران و ما همه مردم هستند. تحصیل رایگان برای همه کودکان، تجهیزات لازم برای آموزش مجازی از جمله اینترنت و تلفن هوشمند رایگان برای همه معلمان و همه دانش آموزان و تاکید بر ایجاد هر چه سریعتر شرایط امن جهت شروع آموزش در مدارس، از جمله واکسیناسیون رایگان همه معلمان و کودکان بالای ۱۲ سال و قرار دادن ماسک و مواد ضد عفونی کننده به رایگان در اختیار دانش آموزان و رعایت فاصله گذاری و اختصاص هر نیمکت به یک دانش آموز همگی خواسته های مسلم ما کارگران و ما مردم است و به مساله جان و زندگی فرزندانمان مربوط است.

ما کارگران پیمانی پروژه ای نفت به معلمان محترم درود میگوییم و اعلام میکنیم که همراهتان هستیم.

شورای سازماندهی اعتراضات کارگران پیمانی نفت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>