نوشته شده در اعلان توسط admin. افزودن پیوند یکتا به علاقمندی‌ها. Print This Post Print This Post

دعوت به گردهمائی درپاریس یکشنبه ۴ ژوئیه، همصدا با کارگران اعتصابی

دو رویداد مهم و سرنوشت ساز در یک ماه گذشتە در ایران نشان از آن دارد کە جنبشهای اجتماعی بە مرحلە نوینی پا نهادە اند.

تحریم انتخابات ریاست جمهوری  پاسخی بود در رد رژیم و تمامی نهادها و ساختارهایش. چند روز بعد از پیام راسخ مردم و اعلام نە بە جمهوری اسلامی، گارگران پیمانی صنایع نفت و گاز دست از کار کشیدەاند و بە شرایط ناپایدار و ناعادلانە معترض می باشند. گسترە اعتصابات چنان است کە اکنون کلیە کارگران بخش پتروشیمی در این جنبش اعتراضی شرکت دارند و بخشهای دیگر نیز چون دامداران بە آن پیوستەاند.  اعتصابات کارگران از جانب قشرهای مختلف جامعە و نیز از سوی اتحادیەهای کارگری در اقصی نقاط جهان مورد حمایت قرار گرفتەاست.

ما امضاکنندگان این فراخوان برای همراهی، همگامی و دفاع از حقوق مشروع و صنفی کارگران  اعتصابی در سراسر ایران و اعلام همبستگی با خواستهای برحق آنان بر آن شدەایم تا دور هم گردآییم و از این حرکت مدنی حمایت نماییم. از هموطنان ارجمند دعوت می کنیم با شرکت در این گردهمایی صدای اعتراض و خواستهای اعتصابیون را پژواک دهیم.

شورای دمکراتیک – پاریس (برای حمایت از جنبش های مردمی در ایران)

هماهنگی ایرانیان ــــ پاریس (در حمایت از کارگران اعتصابی)

جمعیت کردهای مقیم فرانسە

زمان : یکشنبە ۴ ژوئیە ٢٠٢١ ، ساعت سه بعد از ظهر

Dimanche  ۴  juillet  ۲۰۲۱ – ۱۵h00

مکان: پاریس میدان جمهوری

Paris, Place de la République

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>