نوشته شده در اعلان توسط admin. افزودن پیوند یکتا به علاقمندی‌ها. Print This Post Print This Post

شنبه در پاریس گردهم مى آئیم تا صداى اعتراض مردم ایران باشیم / «هماهنگى ایرانیان – پاریس، براى پشتیبانى از مبارزات مردم در ایران»

هم میهنان گرامى !

همانگونه که مى دانید مردم به تنگ آمده از بیداد وستم جمهورى اسلامى، همزمان با اعلام افزایش بى سابقه قیمت بنزین ،در سراسر کشور، به خیابان آمدند تا صداى اعتراض خودرا نسبت به این دستبرد جدید  رژیم به قدرتِ خرید ناچیزخود را نشان دهند .

پاسخ حکومت، که گوئى تصمیم خود را ازپیش گرفته بود، کشتار و دستگیرى گسترده مردم  بى دفاع بوده است. به طوریکه تا دیشب آمار کشته ها، بیش از ٢٠٠ تن، همراه با صدها مجروح  و چندین هزارنفر بازداشتى  گزارش شده است.

همه مى دانیم افزایش نرخ بنزین جرقه اى بوده است که کاسه صبر مردم را لبریز کرده است و خیزش میلیونى آنها را در سراسر کشور بهمراه داشته  ودرحال حاضرخروش خشمگین آنها،  علیه جمهوری اسلامی و سیاست های ضد مردمی  آن، وارد فاز کاملاً تازه ای شده است. 

قطع اینترنت و اختلال درشبکه هاى تلفنى، امکان خبرگیرى و گزارش خبرگزاریها را با دشوارى مواجه کرده است، با اینهمه  براساس  شعار ها وشواهد بسیارى، امروز در خیابانهاى ایران از شمال تا جنوب، از شرق تا غرب کشور، مردم متحدو یکصدا خواهان پایان عمر این حکومت خودکامه و کسب آزادى ، رهائى و حق حاکمیت خود مى باشند.   

برماست که همبسته با به پاخاستگان در داخل کشور،  فریادگر آزادیخواهى و حق طلبى آنها در این سوى مرزها باشیم .

به همین منظور از شما ایرانیان مقیم فرانسه ، همچنین فرانسویان  آزادیخواه دعوت مى کنیم ،چون مردم  ستمدیده در ایران ، دست   اتفاق و همبستگى  به هم داده  ودریک گردهمائى اعتراضى حضور به هم رسانیم ، تا ضمن همدلى وهمگامى با مردم در ایران، افکارعمومى، احزاب سیاسى ، تشکلات سندیکائى،  نهادهاى مدنى و مدافع حقوق بشر را به پشتیبانى از اعتراضات و مطالبات مردم در ایران فرابخوانیم.

زمان : شنبه ۲۳ نوامبر ساعت ۱۵ 

مکان : پاریس - میدان سنت میشل

«هماهنگى ایرانیان – پاریس، براى پشتیبانى از مبارزات مردم در ایران»

۲۱ نوامبر ۲۰۱۹

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>