نوشته شده در اعلامیه ها توسط admin. افزودن پیوند یکتا به علاقمندی‌ها. Print This Post Print This Post

جان اسماعیل بخشی ودیگر مبارزین دستگیر شده در خطر است! / سازمان اتحاد فدائیان خلق ایران

بر طبق گزارش سندیکای کارگران شرکت هفت تپه،اسماعیل بخشی که مدت زیادی ازآزادی موقتش نمی گذرد مجددا توسط نیروهای امنیتی رژیم جمهوری اسلامی به طرز وحشیانه ای دستگیر شده است.

ماموران مسلح رژیم ددمنش یکشنبه شب با هجوم به منزل شخصی اسماعیل وی را مجددا باز داشت نموده و با خود برده اند.پیشتر نیز خبر رسیده بود که سپیده قلیان، نیز  دستگیر شده و علی رغم اعتراض خانواده اش، همراه برادرش که به دفاع از خواهرش بر خاسته بود دستگیر شده و به مکان نامعلومی انتقال داده شده اند.

این دستگیریها  در پی افشاگریهای که توسط بخشی و سپیده قلیان  در مورد  شکنجه در دوران بازداشت صورت گرفت تقریبا قابل پیش بینی بود چرا که پس از این افشا گریها تمامی ارکان رژیم از وزارت اطلاعات ، قوه قضاعیه، مجلس و امنیتی های شاغل در کیهان تهران تا” سیمای” کریه حکومت ضمن تکذیب شکنجه بازداشت شدگان، اقدام به تهیه سناریوهای تکراری امنیتی شدند که همه مبارزین طی دوره سیاه حاکمیت اسلامی کاملا با آن آشنایی دارند. اما این روشهای نخ نما و کهنه دیگر پذیرشی در اذهان آگاه کارگران و زحمتکشان میهنمان ندارد چرا که آنان با گوشت و پوست خود ستمگری رژیم و عمالش را در تمامی عرصه های زندگی تجربه کرده و در نتیجه واکنشی جز انزجار و تنفر بیشتر از حاکمان فاسد و درغگو، نصیب حکومت نخواهد شد.

رژیم اسلامی که در بحران های متعددی دست و پا می زند و هیچ راه برون رفتنی از این بحرانها نمی یابد، و با هراس ازروند رو به رشد مبارزات مردم و به ویژه کارگران و زحمتکشان، به خیال باطل خود تصور می کند که با دستگیری و شکنجه مبارزین جنبش های کارگری، دانشجویی، معلمان، زنان  و فعالین سیاسی،  میتواند آتش خشم و اعتراض بحق مردم ایران را خاموش سازد. غافل از اینکه جامعه به هیچ روی به زمان پیش از دی ماه سال ۱۳۹۶ باز نخواهد گشت.

کارگران و زحمتکشان، مردم آزاده !

جان اسماعیل بخشی ها در خطر است. تنها راه برای رهایی اسماعیل بخشی و دیگر مبارزان ، ادامه مبارزه همبسته و پیگیرانه ای است که بتواند رژیم را به عقب نشینی وادارد. در عین حال وظیفه نیرو ها و احزاب سیاسی مترقی و چپ ایجاب می کند که به یاری کارگران وآموزگاران و دیگر مبارزین راستین راه آزادی و عدالت برخاسته و با سازماندهی اعتراضات چه درون میهن و چه برون مرز، ستم ها و شکنجه هایی که برزندانیان میرود را در انظار جهانیان آشکار و افشا نماید.

سازمان اتحاد فداییان خلق ایران که خودرا جزء کوچکی از جنبش آزادی خواهانه مردمان سراسر میهنمان میداند، ضمن محکوم نمودن دستگیری اسماعیل بخشی و سپیده قلیان و دیگر مبارزان، خواهان آزادی بی قید و شرط آنان بوده و از همه اعضا و هواداران خود می خواهد تا در کنار سایر نیروهای چپ و ترقی خواه در راه ازادی این عزیزان از هیچ اقدامی کوتاهی نکنند.

سرنگون باد رژیم جمهوری اسلامی

پیروز باد مبارزات بحق کارگران و زحمتکشان ایران

زنده باد سوسیالیسم

سازمان اتحاد فدائیان خلق ایران

دوشنبه  ۱ بهمن ۱٣۹۷ -  ۲۱ ژانویه ۲۰۱۹

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>