- The Union Of People's Fedaian Of Iran - http://www.etehadefedaian.org -

برای لغو حکم اعدام مبارزه کنیم / کمیته مرکزی سازمان اتحاد فدائیان خلق ایران

Posted By admin On تیر ۱۸, ۱۳۹۷ @ ۶:۱۵ ق.ظ In اعلامیه ها | No Comments

[1]حکومت اسلامی، روزبروز عرصه زندگی را بر مردم تنگ کرده و بر دامنه اعتراضات و اعتصابات در سراسر ایران افزوده است.

در چنین زمینه‌ای است که حکومت اسلامی با اعدام‌های فردی و دسته جمعی در صدد ایجاد فضای رُعب و وحشت است  و  قصد دارد با تکیه به این حربه جامعه ملتهب و بجان آمده را بترساند و در وحشتی دائمی نگهدارد .

حکومتی که از آغاز برپائی‌اش در بیدادگاه‌های پنج دقیقه‌ای جان هزاران انسان  را گرفته است برای خاموش کردن شعله‌های ماشین اعدام جمهوری اسلامی همچنان فعال است و بی‌وفقه در خدمت ایجاد رعب و وحشت و سرکوب مردم قرار دارد.

بر اساس اطلاعیه دادسرای عمومی و انقلاب تهران، هشت نفر به جرم همکاری با داعش در حمله به مجلس و مقبره  خمینی بامداد شنبه شانزدهم تیرماه اعدام شدند.

بحران فزاینده اقتصادی، افزایش سرسام آور گرانی، ورشکستگی پی‌درپی بنگاه‌های اقتصادی و افزایش بیکاری، فقدان چشم انداز روشن برای خروج جامعه از وضعیت فعلی همراه با فساد و ارتشاء گسترده در دستگاه خشم توده‌های گرسنه و تهیدست جان به لب رسیده ،ضمن  توسل به نیرنگ و خُدعه ،  همچنان میدان‌های تیرباران و تیرک های اعدام را پُر رونق نگه داشته است.

جدا از ماهیت افراد اعدام شده و اینکه چه اعمال مجرمانه‌ای مرتکب شده‌اند، ما احکام ضد بشری دستگاه قضائی اسلامی و اعدام‌های  فله‌ای را  محکوم می‌کنیم  و از همه جریانات سیاسی، آزادیخواهان و بشردوستان و فعالین حقوق بشر می‌خواهیم که  برای لغو حکم اعدام در ایران و خارج کردن این حربه مرگبار از دستان این رژیم قرون وسطائی مبارزه خود را دو چندان کنند.

 

کمیته مرکزی سازمان اتحاد فدائیان خلق ایران

شنبه  ۱۶ تیر ۱٣۹۷ -  ۷ ژوئیه ۲۰۱٨

 


Article printed from The Union Of People's Fedaian Of Iran: http://www.etehadefedaian.org

URL to article: http://www.etehadefedaian.org/?p=21025

URLs in this post:

[1] Image: http://www.etehadefedaian.org/wp-content/uploads/2018/07/edam.png

Copyright © 2011 Etehade Fedaian. All rights reserved.