نوشته شده در اعلامیه ها توسط admin. افزودن پیوند یکتا به علاقمندی‌ها. Print This Post Print This Post

اطلاعیه برگزاری چهاردهمین کنگره سازمان اتحاد فدائیان خلق ایران

چهاردهمین کنگره سازمان اتحاد فدائیان خلق ایران طی ماه جاری (اردیبهشت ۱۳۹۷ خورشیدی و مه ۲۰۱۸ میلادی)، برگزار شد. کنگره با اعلام یک ‌دقیقه سکوت به یاد جانباختگان راه آزادی و سوسیالیزم کار خود را آغاز کرد. پس از گزارش هیات رئیسه موقت درباره رسمیت کنگره، جلسه با انتخاب هیات رئیسه دائم وارد دستور کار خود شد.

بحث‌های کنگره حول گزارش سیاسی، تلاش برای همگرائی چپ، تلاش برای اتحاد نیروهای جمهوری‌خواه و مسائل تشکیلاتی سازمان دنبال شد. پیرامون اتحاد نیروهای جمهوری‌خواه و همگرائی چپ، کنگره ضمن ارجگذاری بر تلاشهای تا کنونی، بر لزوم تلاش هر چه بیشتر و دستیابی به نتایج مشخص تاکید داشت. گزارش سیاسی، که به تحولات ایران و منطقه و جهان در فاصله دو کنگره پرداخته بود وقت معینی از کنگره را به خود اختصاص داد و به تصویب اکثریت اعضاء رسید. کنگره در آخرین بخش کار خود اعضای کمیته مرکزی را انتخاب نمود.

کنگره کمیته مرکزی منتخب را موظف کرد تا به مناسبت سی‌مین سالگرد کشتار زندانیان سیاسی و مبارزات پیگیر کارگران و زحمتکشان و بویژه اعتصاب طولانی و گسترده مردم بانه، پیام‌هائی صادر کند.

گزارش کامل کنگره به همراه اسناد تصویب شده و پیام‌های صادره، به زودی منتشر خواهد شد. کمیته مرکزی سازمان اتحاد فدائیان خلق ایران

  ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ – ۱۶ مه ۲۰۱۸

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>