نوشته شده در اعلان توسط admin. افزودن پیوند یکتا به علاقمندی‌ها. Print This Post Print This Post

گرامی داشت روز کومه له در شهر کلن آلمان / کومه له زحمتکشان کردستان – کمیته آلمان

امسال گرامی داشت روز کومه له در شهر کلن آلمان در مقایسه باسالهای قبل متفاوت و کمی پیشتر برگزار میشود.

کومه له زحمتکشان ـ کمیته آلمان سمینار را برای چهار نفر تدارک دیده که غیر از گفتار رسمی کومه له سه نفر دیگر مباحثی را ارائه خواهند داد که الزامآ در راستای سیاستهای کومه له نخواهد بود و سخنران در این سمینار نظر و اندیشه خود را در رابطه با یکی از عرصه های مبارزاتی خلق کرد در کردستان ایران بیان خواهند کرد، مبارزه و نقش زنان، مسئله ملی، موقعیت چپ در جنبش کردستان و گزارش رسمی کۆمه له به مناسبت بیست و ششم بهمن عناوینی هستند که در این سمینار ارائه خواهند شد.

سخنرانان این سمینار که عبارتند از: خانم فرزانه اردشیری موقعیت زنان در جنبش کردستان، رئوف کعبی موقعیت چپ در جنبش کردستان، دکتر کامران امین آوه جنبش ملی کردستان در میان استقلال و فدرالیسم و عمر ایلخانیزاده دبیرکل کومه له مواضع کومه له را بیان خواهد کرد.

سخنرانان تلاش خواهند کرد نقش کومه له را در این بحثها از دیدگاه خود ازیابی کنند و به کاستیهای که در گذشته و حال در باب مباحثات فوق که گریبان گیر کومه له هست یا بوده بپردازند.

بعد از مباحثات سخنرانان، حضار محترم در صورتی که تمایل داشته باشند وقت کوتاهی خواهند داشت تا پیرامون مباحث ارائه داده شده وارد گفتگو شوند و ملاحظه یا نظر خود را اعلام دارند.

این سمینار که به طور عمده به زبان کردی خواهد بود روز شنبه ٢٠/٠١/٢٠١٨ از ساعت ۱۳ تا ۱۸ در شهر کلن آلمان در آدرس پایین برگزار خواهد شد.

Kapellenstraße, 9A

51103 Köln

کومه له زحمتکشان کردستان – کمیته آلمان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>