نوشته شده در اعلامیه ها توسط admin. افزودن پیوند یکتا به علاقمندی‌ها. Print This Post Print This Post

محمود صالحی آزاد باید گردد ! / سازمان اتحاد فداییان خلق ایران

بر اساس اخبار رسیده، ظهر روز شنبه ششم آبان ماه ، مامورین امنیتی حکومت اسلامی، محمود صالحی فعال با سابقه کارگری میهنمان را که پس از انجام دیالیز عازم خانه بود، در مقابل بیمارستان با خشونت تمام دستگیر و پس از ابلاغ حکم در دادگاه، به زندان شهر سقز منتقل نمودنداین نخستین بار نیست که محمود صالحی دستگیر ،زندانی و شکنجه می شود و شاید هم آخرین بار نباشد، اما محمود صالحی بعنوان کارگری آگاه ومبارز که در تمامی لحظات زندگیش در راه آرمان انسانی طبقه کارگر رزمیده است، بیدی نیست که از این بادها بلرزد و پا پس بگذارد. هر چند که ایشان به لحاظ جسمی با بیماری‌های متعددی (نارساییهای قلبی و مشکل کلیه) دست و پنجه نرم می‌کند، اما روح بزرگ ورزمنده او بر تمامی این دردها غلبه خواهد کرد. محمود صالحی نشان داده که اعتقادش به قدرت طبقه کارگر همبسته، ژرف و خدشه ناپذیر است ،آنچنانکه وی در مراسم بزرگداشت رفیق کارگر از دست رفته، محمد جراحی، طی سخنانی بر این امر تاکید نمودند.  دقیقا به همین دلیل است که رژیم اسلامی هیچگاه از دست امثال صالحی، عبدی، بهشتی ، شهابی و..خواب آرام به چشمش نمی آید و با این تصور باطل که با زندانی کردن امثال صالحی مبارزه فروکش خواهد کرد، دست به این گونه اعمال ضد انسانی می‌زند.

سازمان اتحاد فداییان خلق ایران قویا بازداشت محمود صالحی و دیگر مبارزان راه آزادی وسوسیالیزم را محکوم نموده وموکدا اعلام می نماید که تنها راه عقب نشاندن سرکوبگرانِ کارگران و زحمتکشان تشکل و همبستگی سراسری ویکپارچه طبقه کار و زحمت می‌باشد .نیروهای چپ سوسیالیست وظیفه دارند که آنچه در توان دارند را در خدمت این امر مهم قرار داده و در راه یاری رساندن به ایجاد تشکل‌های مستقل کارگران از هیچ کوششی فروگذار نکنند. ما از همه اعضا و دوست‌داران سازمان در خواست می کنیم که در هر کجا که حضور دارند به سازماندهی مبارزه در حهت آزادی محمود صالحی و دیگر مبارزان در بند اقدام نموده و یاری رسانند.

سرنگون باد رژیم ضد کارگری جمهوری اسلامی

زنده باد مبارزات،متشکل و آگاهانه کارگران ایران

زنده باد سوسیالیزم

 کمیسیون کارگری سازمان اتحادد فدائیان خلق ایران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>