نوشته شده در اعلامیه ها توسط admin. افزودن پیوند یکتا به علاقمندی‌ها. Print This Post Print This Post

پیام شرکت کنندگان در یازدهمین کنگره سازمان اتحاد فدائیان خلق ایران پیرامون حملات اخیر ارتش اسرائیل به نوارغزه

در این روزها که ما در جلسه کنگره حضور داریم، اخبار مربوط به حملات ارتش اسرائیل به نوار غزه و کشتار مردم بی‌دفاع را دنبال می‌کنیم.  اخبار حاکی از بمباران بیشرمانه  مناطق مسکونی مردم،  اماکن عمومی و حتی بیمارستان ها و کشته  و زخمی شدن صدها تن از مردم عادی فلسطین که بخش عمده آنان  زنان و کودکان بیدفاع هستند.

شنیدن اخبار این جنایات عمیقا اجلاس  را متاثر کرده است.  ما انزجار خود از این همه قساوت، جنایت و نقض آشکار حقوق بشر از سوی دولت اسرائیل را اعلام کرده و آن را به شدت محکوم می کنیم.

ما با قربانیان تجاوزات سالیان دراز حکومت‌های اسرائیل، و بویژه حملات اخیر ارتش اسرائیل به نوار غزه ابراز همدردی کرده و این اعمال را نمونه جنایت علیه بشریت می دانیم.

ما خواهان پایان دادن فوری به این تجاوزات و توقف کشتار مردم هستیم . همچنین خواستار تشکیل کمیسیون حقیقت یاب سازمان ملل هستیم تا پیرامون حمله اسرائیل به نوارغزه و کشتار صد ها تن  تحقیق کرده و مسئولین این جنایات رامعرفی کند.

 شرکت کنندگان در یازدهمین کنگره سازمان اتحاد فدائیان خلق ایران

 تیر ۱٣۹٣ –   ژوئیه ۲۰۱۴

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>