نوشته شده در اعلان٬دسته‌بندی نشده توسط admin. افزودن پیوند یکتا به علاقمندی‌ها. Print This Post Print This Post

پیام تسلیت شورای هماهنگی جنبش جمهوری خواهان دموکرات و لائیک ایران به خانواده محترم و مبارز اعظمی ها و مردم لرستان

با اندوه فراوان از خبر درگذشت زنده یاد، بانو سلطت اعظمی، بزرگ خاندان اعظمی و مادر مبارز، همرزم و همراهمان آقای محمد اعظمی آگاه شدیم.

خانم اعظمی متعلق به خانواده ای ضد استبداد بود که از دوران کودکی رنج اسارت و تبعید و زندان رضاشاهی را تحمل کرد و طعم ناگوار مظالم دیکتاتوری، شکنجه و دربدری را چشید.

او در دوران محمد رضا پهلوی و خمینی، کابوس مرگ چند تن از نزدیکان و فرزندانش را دید. این زن مبارز، با همه زخم های عمیق، هر گز از راه و باورهای خود روی برنتافت و هم چنان در نقش مادری خود، در پرورش فرزندان آینده ایران، در کنار جوانان مبارز لرستان به ایستادگی پرداخت.

او از نوع مادران خاوران ها و از پرچم داران آنان بود. نام چنین مادرانی در تاریخ مبارزات آزادیخواهی ملت ایران به نیکی ثبت است.

شورای هماهنگی جنبش جمهوری خواهان دموکرات و لائیک ایران این ضایعه بزرگ را به آقای محمد اعظمی و دیگر وابستگان خانم اعظمی تسلیت می‌گوید و خود را در غم آنان شریک می‌داند.

شورای هماهنگی جنبش جمهوری خواهان دموکرات و لائیک ایران

۱۴ اکتبر ۲۰۱۶

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>