نوشته شده در اعلامیه ها توسط admin. افزودن پیوند یکتا به علاقمندی‌ها. Print This Post Print This Post

پیام تسلیت به مناسبت درگذشت رفیق عزیز محمد /کمیته مرکزی – سازمان اتحاد فداییان خلق ایران

 

با تاسف فراوان خبر درگذشت رفیق “عزیز محمد”، دبیر کل پیشین حزب کمونیست عراق و مبارز برجسته و نامدار کردستان عراق را دریافت کردیم . با درگذشت ایشان، ملت کرد و توده های ستمدیده عراق  یک مبارز برجسته سوسیالیست  را از دست داد.

رفیق “عزیز محمد” ده ها سال از عمر خود را وقف مبارزه در راه آزادی و عدالت اجتماعی در عراق  نمود. وی که طی سالهای ۱۹۶۴ تا ۱۹۹۳ میلادی سمت دبیرکلی حزب کمونیست عراق را عهده دار بود از هیچ تلاشی در راه ترقی و تغییرات بنیادی در عراق و کردستان فروگذاری نکرد و همواره به آرمانهای طبقه کارگر در عراق  وفادار بود و بر پیوند مبارزاتی میان جنبش انقلابی درعراق با دیگر جنبشها در کشورهای همسایه و به ویژه در ایران، تاکید فراوان داشت .

ما ضمن احترام به مبارزه و تلاش رفیق “عزیز محمد” در راه رهائی انسان، در گذشت وی را به خانواده وی، حزب کمونیست عراق، توده های مردم عراق  و همه آزادیخواهان منطقه، صمیمانه تسلیت می گوییم.  

کمیته مرکزی – سازمان اتحاد فداییان خلق ایران

۶ ژوئن ۲۰۱۷ – ۱۶ خرداد ماه ۱۳۸۶

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>