نوشته شده در اعلامیه ها توسط admin. افزودن پیوند یکتا به علاقمندی‌ها. Print This Post Print This Post

نوروزتان پیروزوخجسته باد / کمیته مرکزی سازمان اتحاد فدائیان خلق ایران

فرارسیدن نوروز سال ۱۳۹۶ را به کارگران، زحمتکشان، معلمان، کارمندان، دانشجویان، نویسندگان، هنرمندان و همه هم‌میهنان‌مان در چهارگوشه جهان  شادباش می‌گوئیم.

نوروز دگربار آمده است تا طراوت و تازگی و شور وسرزندگی را با جان‌مان در آمیزد. آمده است تا از رنج‌ها و حسرت‌ها، پیروزی‌ها و شکست‌ها؛ شادی‌ها و دل‌نگرانی‌های‌مان بگوئیم و از آرزوهای‌مان. آرزوهایی که هر ساله و با آمدن بهار بر لبانمان جاری می‌شود که  سال نو با خود شادی، سلامتی و بهروزی را برای همه مردمان ایران زمین و جهانیان به همراه آورد و میهنمان را از بختک شوم حکومت اسلامی رهائی بخشد.

۳۸ نوروز از حاکمیت رژیم ددمنش جمهوری اسلامی می‌گذرد. اما هر سال با سال قبل متفاوت است و هر نوروز ما را به پایان عمر این هیولای انسان‌خوار نزدیک می‌کند.  سالی که گذشت  سال گسترش مبارز کارگران و زحمتکشان برای احقاق حقوق خود بود، سال مبارزه معلمان در اعتراض به وضعیت نابسامان کار و زندگی آنها بود، سال اعتراض مردم خوزستان بود به وضعیت اسفناک شرائط محیط زیستی خود، که ناشی از سهل انگاری و بی توجهی حکومتیان به مسائل محیط زیست بود.سالی که گذشت  سالی مملو توحش بود و دستگاه  سرکوب رژیم   بر تعداد اعدامها در سراسر ایران و بویژه در کردستان و سیستان و بلوجستان افزود  و روزی نبود که تعداد بیشتری از زندانیان سیاسی بویژه جوانان مبارز در کردستان را به جوخه اعدام نسپارد.  سالی که گذشت سال افشاء شدن حقوق‌های نجومی و دزدیهای میلیاردی حکومتیان و دولتیان بود و همزمان سال دیگری بود برای چپاول و غارت ثروتهای ملی و دسترنج مردمان این مرز و بوم توسط حاکمان مستبد.

سالی که گذشت سال تغییر دولت امریکا و روی کار امدن رئیس جمهور جدیدی بود که شمشیر را علیه ایران از رو بسته است و جز با زبان تهدید و فشار سخن نمی‌گوید. سالی که گذشت سالی بود که همه وعده و وعیدهای دولت روحانی در رابطه با امضاء «برجام» و بهبود اوضاع اقتصادی  برآورده نشد   و برعکس تا جائی که به کار و زندگی و معیشت اکثریت مردم برمیگردد، اوضاع بدتر هم شده است.

پایان دادن به عمر جمهوری اسلامی، تنها در دست مبارزات متحدانه همه کارگران وزحمتکشان شهر وروستا  و اراده متحدانه زنان و مردان کشورمان برای تغییر این وضعیت است. به میزانی که اعتراضات اجتماعی و مبارزات اقشار مختلف جامعه گسترش یابد و همزمان فعالین اجتماعی و سیاسی موفق به سازماندهی هر چه بیشتر صفوف مردم در این اعتراضات شوند، به همان نسبت تحولی که نطفه‌های آن بسته شده است، به بار خواهد نشست و تن فرسوده این دیو بدسرشت را به خاک خواهد نشان، تا آزای، دمکراسی و عدالت اجتماعی را در چشم انداز ملموس تری قرار دهد.

کمیته مرکزی سازمان اتحاد فدائیان خلق ایران در آستانه سال نو، با یاد همه یارانی که در راه آزادی و بهروزی مردم جان باختند و همبستگی با عزیزانی که در حصارهای تنگ زندان‌های حکومت اسلامی از شرف و حرمت انسان پاسداری می‌کنند، نوروزی خرم و سالی پر از شادی برای همه ایرانیان در سراسر جهان آرزو دارد.

کمیته مرکزی سازمان اتحاد فدائیان خلق ایران

اول فروردین ۱۳۹۶

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>