نوشته شده در جنبش ها٬ملیت ها توسط admin. افزودن پیوند یکتا به علاقمندی‌ها. Print This Post Print This Post

میزگرد تلویزیونی پیرامون مسله ملی در ایران.کمیته همکاری احزاب و سازمانهای سیاسی ایرانی در هلند

میزگرد تلویزیونی پیرامون مسله ملی در ایران

کمیته همکاری احزاب و سازمانهای سیاسی ایرانی در هلند در ادامه سازماندهی و برگزاری جلسات گفتگو و میزگرد پیرامون مسایل مطرح و جاری میهنمان ، میزگرد تلویزیونی را در ارتباط با مسله ملی در کشورمان سازماندهی و برگزار کرد .

این میز گرد ، روز یکشنبه سی ام مهرماه خورشیدی برابر با ۲۱ ماه اکتبر ۲۰۱۲ میلادی در استودیو تلویزیون “روژهه لات تی . وی ” برگزارشد که طی دو برنامه درروزهای چهارشنبه سی و یکم  اکتبر  وپنجشنبه یکم نوامبر ۲۰۱۲ ازساعت ۰۰ .۱۸ به وقت اروپای مرکزی  از  تلویزیون روژ هه لات تی وی  پخش خواهد شد . گردانندگی این برنامه بر عهده آقای طاهر برهون بود و کمیته ما لازم می داند که همین جا از ایشان بخاطر تقبل زحمتی که کشیدند، قدردانی کند.

 شرکت کنندگان

آقایان

 فریدون ابراهیمی از حزب توده ایران

کمال ارس از جبهه ملی ایران- اروپا

شاهو حسینی از حزب دمکرات کردستان ایران

سیامک  مدرسی از حزب کومله کردستان ایران

بهزاد کریمی از سازمان فدائیان خلق ایران (اکثریت)

رئوف کعبی از سازمان اتحاد فدائیان خلق ایران

 شرکت کنندگان در کلی ترین خطوط ,مواضعاحزاب و سازمانهای سیاسی خود را توضیح دادند و پرسش های گرداننده سمینار و برخی ازمواضع مطروحه از سوی دیگر شرکت کنندگان را پاسخ گفتند. پرسش مرکزی آقای برهون از سخنرانان این بود که مواضع احزاب وسازمان سیاسی متعلق به آنان در زمینه موضوع مورد بحث، یعنی ستم ملی در ایران، چیست و رویکرد عمومی آنها در غلبه بر این معضل کدامست. گرداننده برنامه در عین حال از سخنرانان خواست که به موضوع سند توافقنامه مشترک اخیر دو حزب دمکرات کردستان ایران و حزب کومله کردستان ایران و واکنش هایی را که در موافقت و مخالفت با مفاد این سند برانگیخت نیز، اشاره ایی داشته باشند.

 کمیته همکاری احزاب و سازمانهای سیاسی ایرانی در هلند با سپاسگزاری از مدیران و کارکنان تلویزیون روژ هلات که امکان تصویری این سمینار را فراهم آوردند ، صمیمانه امیدوار است که پخش این برنامه بتواند بنوبه خود در راستای یافتن راه حلی برای همه چالش های سیاسی پیش روی مردم ایران در گذر از جمهوری اسلامی به ایرانی دمکراتیک و از جمله چالش تبعیضات ملی -قومی در ایران ما ، مفید و موثر بیفتد .

کمیته همکاری احزاب و سازمانهای سیاسی ایرانی در هلند

هشتم آبان ماه ۱۳۹۱ خورشیدی برابر با ۲۹ اکتبر ۲۰۱۲ میلادی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>