نوشته شده در کارگری توسط admin. افزودن پیوند یکتا به علاقمندی‌ها. Print This Post Print This Post

دو کارگر زن بر اثر آتش‌سوزی در یک کارگاه تولیدی کشته شدند/۲۳ نفر نجات یافتند.


پیش از ظهر امروز در خیابان جمهوری:
دو کارگر زن بر اثر آتش‌سوزی در یک کارگاه تولیدی کشته شدند/ تصویر

۱۳۹۲-۱۰-۲۹,: اطلاعات تایید نشده به واسطه شاهدان عینی این واقعه حاکی از آن است که بالابر آتشنشانی به دلیل نقص فنی، نتوانسته است به پنجره‌ای که دو زن کارگر قرار گرفته بودند برسد و کارگران از ترس شعله‌های آتش خود را به پایین پرتاب کرده و در دم جان باخته‌اند.
< پیش از ظهر امروز به دنبال وقوع یک حادثه آتش‌سوزی در یک واحد تولیدی پوشاک واقع در خیابان جمهوری تهران، دو کارگر زن بر اثر سقوط از ساختمان پنج طبقه کشته و یک کارگر زن نیز مصدوم شد. به گزارش خبرنگار ایلنا مستقر در محل حادثه، پس از شعله‌ور شدن آتش و در شرایطی که مأموران آتشنشانی به محل حادثه رسیده بودند، این دو کارگز زن از بیم شعله‌های آتش خود را از پنجره‌های ساختمان به بیرون پرتاب کردند. اطلاعات تایید نشده به واسطه شاهدان عینی این واقعه حاکی از آن است که بالابر آتشنشانی به دلیل نقص فنی، نتوانسته است به پنجره‌ای که دو زن کارگر قرار گرفته بودند برسد و کارگران از ترس شعله‌های آتش خود را به پایین پرتاب کرده و در دم جان باخته‌اند. ۲۳ نفر نجات یافتند؛ جزئیات حادثه سقوط دو کارگر بر اثر آتش‌سوزی/ گزارش تصویری 1392-10-29,چکیده: سخنگوی آتشنشانی درباره اظهارات شاهدان عینی که دلیل تاخیر در نجات دو کارگر زنی که از پنجره طبقه پنجم ساختمان آویزان شده و سپس با سقوط به زمین کشته شدند، گفت: وقوع نقص فنی در دست بررسی است و اکنون قادر به تایید آن نیستیم اما به طور معمول نوع کارکرد چهار جک دستگاه بالابر به گونه‌ای است که بالا رفتن دستگاه دو یا سه دقیقه زمان می‌برد. سخنگوی آتشنشانی در گفتگو با خبرنگار ایلنا به بیان جزئیاتی از حادثه آتش‌سوزی پیش از ظهر امروز در ساختمانی پنج طبقه در تقاطع خیابان جمهوری و ابوریحان پرداختند. به گزارش خبرنگار ایلنا، جلال ملکی، سخنگوی آتش‌نشانی کشور زمان وقوع حادثه را ۱۱ و ۳۳ دقیقه صبح امروز (یکشنبه) اعلام کرد و گفت: ۲۵ یا ۲۶ نفر در طبقات به طرز خطرناگی گرفتار شده بودند که دونفر از آنان کشته شدند. سخنگوی آتشنشانی درباره نجات یافتگان این حادثه گفت: ۸ نفر از کارگران از طریق دستگاه بالابر از پنجره ساختمان نجات یافته‌اند و ۱۵ نفر از پله‌ها (و بدلیل تجمع دود) با استفاده از دستگاه تنفسی توسط آتشنشانان به بیرون از ساختمان هدایت شدند. سخنگوی آتشنشانی درباره اظهارات شاهدان عینی که دلیل تاخیر در نجات دو کارگر زنی که از پنجره طبقه پنجم ساختمان آویزان شده و سپس با سقوط به زمین کشته شدند، گفت: وقوع نقص فنی در دست بررسی است و اکنون قادر به تایید آن نیستیم اما به طور معمول نوع کارکرد چهار جک دستگاه بالابر به گونه‌ای است که بالا رفتن دستگاه دو یا سه دقیقه زمان می‌برد. ملکی همچنین از مصدوم شدن سه نفر از آتشنشانان طی این حادثه خبر داد. اطلاعات تایید نشده ایلنا از وقوع آتش سوزی در کارگاه پوشاکی در مساحت ۸۰ متر مربع حکایت دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>