نوشته شده در درباره چپ٬نقد و نظر توسط admin. افزودن پیوند یکتا به علاقمندی‌ها. Print This Post Print This Post

دعوت به ارائه مقاله به کنفرانس!

در راستای پیشبرد پروژه شکل‌دهی تشکل یزرگ چپ، اولین کنفرانس حضوری در روزهای ٣٠ توامبر و اول دسامبر ۲۰۱۳ برگزار خواهد شد. کنفرانس برای دو روز تدارک دیده شده است و دو موضوع زیر در دستور کار آن قرار دارد :

موضوع اول : کدام چپ؟ کدام سوسیالیسم؟

موضوع دوم : کدام حزب یا تشکیلات؟

یک روز و نیم به موضوع اول اختصاص دارد و نیم روز به موضوع دوم. اطلاعات بیشتر در مورد کنفرانس بعدا منتشر خواهد شد.  

هدف از برگزاری کنفرانس بطور مشخص بحث حول پرسش زیر است :

 شکل گیری تشکل یزرگ  چپ مستلزم «تبیین پایه های نظری، برنامه ای و تشکیلاتی» است. پایه های نظری، برنامه ای و تشکیلاتی این تشکل در خطوط اصلی شامل چه موضوعات و مباحثی است؟ کدام پرسش ها باید پاسخ یابند تا این پایه ها تبیین شوند؟  

از شما به عنوان فعال در این پروژه وحدت و یا صاحب نظر در مسائل چپ درخواست می شود که در بحث های کنفرانس پیرامون موضوع گفته شده شرکت کرده و دیدگاه اتان را با حاضرین در کنفرانس در میان بگذارید. شرط شرکت در کنفرانس به عنوان سخنران، ارائه مقاله است . مقاله باید حداکثر تا آخر ماه اکتبر در اختیار گروه کار نظری ـ برنامه ای قرار گیرد. تمامی مقالات دریافتی در سایت وحدت منتشر خواهند شد. کوشش شود حجم مقاله از ۶ صفحه A4 تجاوز نکند. با توجه به محدویت زمانی و تعداد سخنرانان در کنفرانس، گروه کار  از میان نویسندگان مقالات دریافتی دست به انتخاب خواهد زد.

آدرس ارسال مقالات :

dialogchap@gmail.com

گروه کار نظری ـ برنامه ای

پروژه شکل‌دهی تشکل یزرگ چپ

۸ مهر ۱۳۹۲ – ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۳

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>