نوشته شده در کارگری توسط admin. افزودن پیوند یکتا به علاقمندی‌ها. Print This Post Print This Post

دامنه اعتراض کارگران قطار شهری اهواز به خیابان‌ها کشید

به گزارش خبرنگار ایلنا، ادامه این اعتراض کارگری درحالی است که پیش‌تر قرار بود مسئولان شهرداری اهواز در مقام کارفرمای اصلی پروژه قطار شهری اهواز معوقات مزدی کارگران پیمانکاری این پروژه را از محل مطالبات پیمانکار پرداخت کنند.

یکی از کارگران معترض گفت: حدود ۵۰۰تا۶۰۰ نفر هستیم که هر روز برای وصول مطالبات خود تجمع می کنیم.

وی یادآور شد: پیمانکار پروژه دست‌کم در ۸ماه گذشته به تعهدات مزدی خود عمل نکرده است و در حال حاضر اجتماعات صنفی ما از داخل کارگاه به مقابل دفتر قطار شهری در بلوار آیت الله بهبهانی شهر اهواز رسیده است.

وی ادامه داد: عامل طولانی شدن این اجتماعات صنفی بی‌توجه‌ای مسئولانی است که به نوعی با پیگیری مطالبات مزدی ما مرتبط می‌شوند و به جای چاره اندیشی منطقی وپی گیری، سکوت اختیار کرده وانگار صدای ما کارگران قطار شهری را نمی‌شنوند.

گفتنی است همه حدود ۶۰۰کارگر قطار شهری اهواز از روز دهم مهر ماه در اعتراض به بیش از هشت ماه حقوق معوقه دست از کار کشیده و فعالیت در کارگاههادر واحد‌های ترانسفور، تعمیرات، عملیات خاکی، ماشین آلات و اجرا.. را متوقف کرده‌اند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>