- The Union Of People's Fedaian Of Iran - http://www.etehadefedaian.org -

جان شاهرخ زمانی در خطر است!جان برادر کارگرمان در خطراست!درخواست خانواده شاهرخ زمانی برای خاتمه دادن به اعتصاب غذایش

Posted By admin On فروردین ۱۴, ۱۳۹۳ @ ۱۱:۱۸ ب.ظ In کارگری | No Comments

جان شاهرخ زمانی در خطر است!
۲۶ روز از اعتصاب غذای شاهرخ زمانی عضو سندیکای کارگران نقاش می گذرد.شاهرخ زمانی از روز ۱۷ اسفند سال ۱۳۹۲ در اعتراض به جمع آوری کتابخانه زندانیان زندان رجایی شهر ،دست به اعتصاب غذا زده است.متاسفانه ،پس از گذشت سه روز از اعتصاب غذای شاهرخ زمانی مدیریت سازمان زندانها،بدون هیچ دلیلی و بدون اطلاع به شاهرخ زمانی، سریعا اورا به زندان قزل حصار کرج که مخصوص زندانیان عادی است، منتقل نمود. این انتقال آنچنان بی مقدمه صورت گرفت که شاهرخ زمانی بدون وسایل شخصی و فقط با لباس زندان ،به زندان قزل حصار برده شد. مسئولین زندان در پاسخ به اعتراضات شاهرخ زمانی به این شیوه غیرانسانی ،او را به مدت ۸ روز به زندان انفرادی فرستادند. شاهرخ زمانی از زمان اعتصاب غذا تاکنون ۹ بار به زیر سرم رفته و ۱۷ کیلو کاهش وزن داشته و فشار خون او با افت شدیدی به روی ۷ رسیده است.او در آخرین مکالمه اش با خانواده خود دچار لکنت زبان بود.
ما ضمن هشدار به مدیریت سازمان زندانها و مسئولین زندان قزل حصار در مورد خطرات ناشی از این اعتصاب و برخوردهای غیرانسانی که جان شاهرخ زمانی را تهدید می کند ، اعلام می کنیم که سازمان زندانها ومدیریت زندان قزل حصار مسئول مستقیم جان شاهرخ زمانی هستند.
کارگر زحمتکش شاهرخ زمانی !
جنبش سندیکایی ایران شما و همه زندانیان کارگری را سالم و پُرتوان می خواهد.سنگر کارگری مابه وجود همه شما نیازمند است. ما کارگران سندیکای کارگران نقاش استان البرز از شما تقاضا می کنیم به اعتصاب غذای خود خاتمه داده و پُر توان تر از همیشه در صفوف جنبش کارگری ادای وظیفه کنید.
سندیکاهای کارگری ایران!
برای نجات جان شاهرخ زمانی به کمک و همدلی شما نیازمندیم و امیدواریم شما هم از شاهرخ زمانی بخواهید به اعتصاب غذای خود خاتمه دهد.
هیات موسس سندیکای کارگران نقاش استان البرز ۱۴/۱/۱۳۹۳
جان برادر کارگرمان در خطراست!
جان و سلامتی شاهرخ زمانی پس از ۲۶ روز اعتصاب غذا بسیار ناگوار است.او در اعتراض به عدم دسترسی زندانیان به ابتدایی ترین امور زندانیان زندان گوهردشت ازجمله کتابخانه ،دست به اعتصاب غذا زده است. این چندمین بار است که شاهرخ زمانی به نقض حقوق زندانیان اعتراض می کند .هیات موسس سندیکای کارگران نقاش و تزیینات تهران و حومه و سندیکای کارگران فلزکارمکانیک هم صدا با کارگران نقاش استان البرز مسوولیت مراقبت ازسلامتی و جان شاهرخ زمانی را به عهده سازمان زندانها و زندان قزل حصار می داند.
ما ضمن ارج نهادن به استقامت دوست و رفیق سندیکایمان شاهرخ زمانی به دلیل پایداری در مواضع سندیکایی و حقوق انسانی زندانیان ، از او مصرا می خواهیم که به اعتصاب غذای خود پایان داده و سلامتی خود را برای پیشبرد آرمان های سندیکایش حفظ کند.
هیات موسس سندیکای کارگران نقاش و تزیینات تهران و حومه وسندیکای کارگران فلزکارمکانیک ضمن خوشامدگویی به کارگران نقاش استان البرز در عرصه فعالیت های کارگری و فشردن دست این کارگران سندیکایی برایشان آرزوی موفقیت می کند.
با آرزوی اتحاد و گسترش همکاری های سندیکایی
هیات موسس سندیکای کارگران نقاش و تزیینات تهران و حومه
سندیکای کارگران فلزکارمکانیک
۱۴/۱/۱۳۹۳
درخواست خانواده شاهرخ زمانی برای خاتمه دادن به اعتصاب غذایش که به روابط عمومی سندیکای کارگران فلزکارمکانیک ارسال شده است.متن پیام به شرح زیر است:
[1]شاهرخ جان خواهش می کنیم اعتصاب غذایت را بشکن.
مادر – پدر – فامیل ها – و دوستانت ۱۴/ ۱/ ۱۳۹۳
روابط عمومی سندیکای کارگران فلزکارمکانیک


Article printed from The Union Of People's Fedaian Of Iran: http://www.etehadefedaian.org

URL to article: http://www.etehadefedaian.org/%d8%ac%d8%a7%d9%86-%d8%b4%d8%a7%d9%87%d8%b1%d8%ae-%d8%b2%d9%85%d8%a7%d9%86%db%8c-%d8%af%d8%b1-%d8%ae%d8%b7%d8%b1-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%ac%d8%a7%d9%86-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%d8%af%d8%b1-%da%a9%d8%a7%d8%b1

URLs in this post:

[1] Image: http://www.etehadefedaian.org/wp-content/uploads/2014/04/شاهرخ-زمانی.jpg

Copyright © 2011 Etehade Fedaian. All rights reserved.