نوشته شده در اخبار توسط admin. افزودن پیوند یکتا به علاقمندی‌ها. Print This Post Print This Post

تیم احمدی‌نژاد انتشار ۱۴۰ هزار سند را آغاز کرد – گام اول، توکلی

دیگربان: سایت «دولت ما» وابسته به تیم احمدی‌نژاد با انتشار اسنادی نوشت احمد توکلی نماینده مجلس «بدون مدرک کار‌شناسی و گذراندن دوره کار‌شناسی ارشد»، مدرک دکترا دریافت کرده است.

 «دولت ما» روز یکشنبه (۱۰ مهر) اسنادی از نحوه دریافت بورس دوره دکترا از سوی احمد توکلی رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس منتشر کرده که پیش‌تر این اسناد در جایی منتشر نشده بود.

 اسناد منتشر شده از سوی این سایت محافظه‌کار نشان می‌دهد که آقای توکلی «بدون طی مراحل قانونی» مدرک دکترای معادل خود را از دانشگاه ناتینگهام (بریتانیا) دریافت کرده است.

 اسناد سایت «دولت ما» همچنین نشان می‌دهد که رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس، «برخلاف قانون هفت فرزندش را با خود به بریتانیا برده است.»

 این اسناد از سوی یک سایت وابسته به دولت در شرایطی منتشر می‌شود که احمد توکلی در سال‌های گذشته همواره یکی از نمایندگانی بوده که بار‌ها اعلام کرده مدرک «دکترای» محمدرضا رحیمی معاون اول احمدی‌نژاد جعلی است.

 توکلی از جمله نمایندگانی بود که برای نخستین‌بار اعلام کرد مدرک «دکترای» علی کردان یکی از نزدیکان احمدی‌نژاد جعلی بوده است.

 توکلی در ماه‌های اخیر نیز از طریق سایت «الف» اسناد و مدارک فراوانی در خصوص فساد مالی تیم احمدی‌نژاد منتشر کرده است.

 به نظر می‌رسد انتشار این اسناد٬ نخستین گام تیم احمدی‌نژاد در افشای ۱۴۰ هزار سندی باشد که پیش‌تر اعلام کرده بود از ۳۱۴ مقام در جمهوری اسلامی در اختیار دارد.

 روزنامه ایران چندی پیش هشدار داده بود چنانچه حملات و انتقاد‌ها به احمدی‌نژاد و نزدیکان وی افزایش یاید٬ تیم احمدی‌نژاد اقدام به انتشار اسناد مذکور خواهد کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>