نوشته شده در دانشجویی توسط admin. افزودن پیوند یکتا به علاقمندی‌ها. Print This Post Print This Post

تکمیلی از دستگیری ها در تهران و کرج؛ غزال مقدم نیز بازداشت شد

خبرگزاری هرانا – با احراز هویت غزال مقدم، تعداد بازداشت شدگان روز چهارشنبه تهران و کرج به ۶ تن رسید و گزارش ها از انتقال آنها به زندان اوین حکایت می کند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، پنج فعال دانشجویی به نام های سیامک ملامحمدی فارق التحصیل مقطع کارشناسی از دانشگاه خواجه نصیر و دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه پلی‌تکنیک، مهربان کشاورزی از دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی، سپهر صاحبان، حسین جندقیان و کیانا کریم‌پور از دانشجویان و یا فارغ التحصیلان خواجه نصیر و همچنین غزال مقدم که روز چهارشنبه در تهران و کرج بازداشت شده بودند، به زندان اوین منتقل شدند.

این شش تن طی تنها تماس تلفنی که با خانواده داشته اند، اعلام کرده‌اند که در زندان اوین به سر می‌برند.

با وجود تائید بازداشت این افراد از سوی بازپرسی شعبه سوم زندان اوین، علی‌رغم مراجعه مکرر خانواده های این دانشجوبان به زندان اوین، تاکنون موفق بە ملاقات با فرزندان خود نشده و بازپرسی نیز از پذیرفتن خانواده‌ها و اطلاع رسانی درباره‌ی پرونده سرباز زده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>