نوشته شده در کارگری توسط admin. افزودن پیوند یکتا به علاقمندی‌ها. Print This Post Print This Post

به داد زندانیان کارگری برسیم / کانون مدافعان حقوق کارگر

به علت اعتراض به تعطیلی کتابخانه که تنها امکان علمی و اجتماعی زندانیان است، شاهرخ زمانی و رسول بداغی به زندان انفرادی در رجایی شهر منتقل شدند و دست به اعتصاب غذا زدند. تعداد دیگری از زندانیان سیاسی رجایی‌شهر نیز در اعتراض به این امر اعتصاب غذا کردند.

در حالی که محمد جراحی نیز چندین بار تحت عمل جراحی غده‌ی سرطانی قرار گرفته و در زندان تبریز از هر گونه شرایط رفاهی برای معالجات خود محروم است، ، روز گذشته نیز با یورش به بند، وسایل زندگی و شخصی وی ( استکان، قاشق، کاسه و بشقاب و ماهی‌تابه و…) را به غارت بردند.

رضا شهابی که نیاز مبرمی به معالجات پزشکی دارد هم چنان در شرایط وخیم جسمانی در زندان به سر می‌برد.و بهنام ابراهیم زاده پس از بازگشت از بیمارستان با رفتارهای بسیار توهین آمیزی روبرو شده است …

ما بارها هشدار داده‌ایم که فشار بر زندانیان سیاسی و کارگری بر خلاف اصول انسانی و تمام موازین شناخته شده‌ی حقوق یک زندانی است. این فشارها به فعالان کارگری تغییری در عزم راسخ آنان برای پیگیری حقوق کارگران نخواهد داد و تنها رو سیاهی را برای سرکوبگران و پایمال‌کنندگان حقوق کارگران باقی می گذارد.

کانون مدافعان حقوق کارگر خواهان آزادی بی‌قید و شریط کلیه‌ی زندانیان سیاسی و کارگری است و از تمامی نهادهای کارگری، بین‌الملی و حقوق بشری می‌خواهد که نه تنها اعتراض خود را به این تضییقات جدید علیه زندانیان بیان کنند، بلکه اقدامات جدی در جهت آزادی زندانیان سیاسی و کارگری به عمل آورند.

اسفند ۱۳۹۲

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>