نوشته شده در اخبار توسط admin. افزودن پیوند یکتا به علاقمندی‌ها. Print This Post Print This Post

بازداشت یک شهروند عرب در حمیدیه

بازداشت یک شهروند عرب در حمیدیه

جبار عبیات فرزند حسین شهروند عرب اهل حمیدیه(۲۵ کم غرب اهواز) صبحگاه پنج شنبه ۱۸ اکتبر ۲۰۱۲ در منزل مسکونی خود در این شهر بازداشت و به  بازداشتگاه اداره اطلاعات اهواز منتقل شد.

جبار عبیات (۳۸ ساله) ومتاهل است. درباره دلایل بازداشت این شهروند اطلاعی در دست نیست. بنا به گزارش فعالان حقوق بشری از این شهر و دیگر شهرها در آستانه عید قربان شهرها و روستاهای عرب نشین با حضور نیروهای امنیتی و انتظامی حالت امنیتی به خود گرفتند. پس از این مورد بازداشت نیز دو تن از جوانان عرب به نام های علی صیاحی فرزند عوده (۲۷ ساله) ومتاهل و عبود منبوهی فرزند سبهان (۳۲ ساله) هستند، این دو نفر  صبح روز یکشنبه ۲۱ اکتبر ۲۰۱۲ بازداشت شده بودند.

در ادامه حالت فوق العاده امنیتی در مناطق عرب نشین، نیمه شب پنج شنبه ۲۵٫۱۰٫۲۰۱۲ نیز یک جوان عرب در شهرک اهواز واقع در جنوب غرب شهر اهواز هدف تیر اندازی نیروی انتظامی قرار گرفته و از ناحیه ساق پا مجروح شد. تا لحظه تنظیم این خبر هویت این شخص تاکنون مشخص نشده است. این جوان زمانی مورد هدف تیراندازان نیروی انتظامی قرار گرفت که به شکل کاملا عادی در مسیر خود در حال گذر از خیابان بوده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>