نوشته شده در اعلان توسط admin. افزودن پیوند یکتا به علاقمندی‌ها. Print This Post Print This Post

اقدام تروریستی جمھوری اسلامی ایران در اقلیم کردستان را محکوم می کنیم /اطلاعیه شورای موقت سوسیالیست ھای چپ ایران

سه شنبه ٣٠ اذر ١٣٩۵ برابر با بیستم دسامبر ٢٠١۶ شب ھنگام و در پایان مراسم سالگرد تولد دکتر قاسملو در مقر اصلى حزب دمکرات کردستان در شھر کویه واقع در اقلیم کردستان بر اثر دو انفجار پى در پى، ھفت انسان جان قربانیان به طور عمده از اعضاى حزب دمکرات کردستان بودند.با توجه به ماھیت جمھورى اسلامى ایران و اقدامات تروریستى توسط نیروھای نظامى وامنیتى این رژیم در تمام سال ھاى حیات اش و در اقصى نقاط جھان از جمله در اقلیم کردستان، بطور طبیعى انگشت اتھام به سوى این نظام ضد دمکراتیک نشانه مى رود. این اقدامات جنایتکارانه نشان مى دھند که نظام عقب گراى جمھورى اسلامى اصلاح ناپذیر استو تا برقرار است متاسفانه باید انتظار این اعمال ضد انسانى و تروریستى را نه تنھا در ایران بلکه در سراسر جھان علیه اپوزیسیون داشت. تنھا با برچیده شدن این نظام، برقرارى صلح،امنیت, آزادی و عدالت اجتماعی در ایران امکان پذیر مى گردد.

شوراى موقت سوسیالیست ھاى چپ ایران این جنایت ھولناک را محکوم و با خانواده قربانیانو حزب دمکرات کردستان ابراز ھمدردى مى کند. ما شناسایى و محاکمه عاملین این اقدام تروریستى و ھمچنین حفظ امنیت نیروھاى اپوزیسیون ایرانى مستقر در اقلیم کردستان را برعھده مقامات و حکومت اقلیم کردستان مى دانیم.

شوراى موقت سوسیالیست ھاى چپ ایران

دوازده دی ماه ١٣٩۵

اول ژانویه ٢٠١٧

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>