نوشته شده در اعلامیه ها توسط admin. افزودن پیوند یکتا به علاقمندی‌ها. Print This Post Print This Post

اطلاعیه کمیته مرکزی سازمان اتحاد فدائیان خلق ایران در مورد بیانیه تعدادی از اعضای سازمان

پس از صدور اطلاعیه برگزاری کنگره سیزدهم سازمان (در شب قبل)، بیانیه ای با امضا “طرفداران ادامۀ پروژۀ وحدت در سازمان اتحاد فدائیان خلق ایران” و نیز مطلبی با امضای یکی از شرکت کنندگان در کنگره، ظهر امروز در سایت انترنتی عصر نو منتشر شده است که مضمون اصلی آن زیر سئوال بردن رسمیت کنگره سیزدهم سازمان است.

همانگونه که در اطلاعیه برگزاری کنگره آورده بودیم، گزارش کامل کنگره به همراه مصوبات و پیامها، بزودی در دسترس همگان قرار می گیرد. چه خوب می بود این رفقا با تحمل چند روز صبر، پس از انتشار گزارش کامل، آنگاه نظرات، ایرادات و مواضع خویش را بیان می نمودند. اطلاعات ناقص و گاه نادرستی که ذکر شده اند، کمکی به قضاوت صحیح خوانندگان نمی کند.

لازم می دانیم تاکید کنیم که ما با اظهار تاسف از این شتابزدگی و دعوت این رفقا به استفاده از ابزار پیش بینی شده در اساسنامه سازمان برای پیشبرد و یا تامین نظرات خود، تلاش خواهیم نمود از کار و وظیفه اصلی خود دور نشده و به سهم خود، در عرصه مبارزاتی مشترکمان، کوشا باشیم.

ما مخالف هرگونه جدائی در صفوف سازمان هستیم و به اطلاع می رسانیم که کنگره، پیامی خطاب به رفقائی که از شرکت در کنگره خودداری نمودند، صادر نمود که به همراه دیگرمصوبات و اسناد کنگره منتشر خواهد شد.

کمیته مرکزی سازمان اتحاد فدائیان خلق ایران

۱۹ / ۸ / ۲۰۱۶

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>