نوشته شده در خبرو گزارش توسط admin. افزودن پیوند یکتا به علاقمندی‌ها. Print This Post Print This Post

از کمپین “بسیج عمومی علیه داعش در حمایت از کوبانی و انسانیت”حمایت کنیم /سازمان دفاع از حقوق بشر کردستان

از کمپین “بسیج عمومی علیه داعش در حمایت از کوبانی و انسانیت”حمایت کنیم

طی فراخوانی از سوی افراد نامدار از جمله صاحبان جوایز نوبل و فیلسوفان بزرگ دنیا ،روز شنبه یکم نوامبر سال٢٠١۴ به عنوان روز جهانی کوبایی نامگذاری شده است در این فراخوان از عموم مردم جهان درخواست شده است که در این روز به هر شکل ممکن اعتراض خود رانسبت به جنایات داعش اعلام و از مردم کوبانی و انسانیت حمایت کنند.

نوام چامسکی زبان شناس امریکایی،آدولفو پرز اسکیول صاحب جایزه صلح نوبل از آرژانتین,دزموند توتو برنده جایزه صلح نوبل از آفریقای جنوبی، میشل رولان رئیس سازمان پزشکان جهان از جمله امضا کنندگان این کمپین هستند .این کمپین توسط کمیسیون شهروندان ترکیه در اتحادیه اروپا و «پایس کامپینگ» راه‌اندازی شده است.

سازمان دفاع از حقوق بشر کردستان ضمن امضای این فراخوان و حمایت از این کمپین از تمام وجدانهای بیدار و احاد مردم ایران و کردستان درخواست میکند با امضای این فراخوان از این کمپین جهانی حمایت و صدای مردم کوبانی در این روز باشند.

سازمان دفاع از حقوق بشر کردستان

چهارشنبه ٧آبان ماه ١٣٩٣

٢٩اکتبر ٢٠١۴

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>