- The Union Of People's Fedaian Of Iran - http://www.etehadefedaian.org -

آقای روحانی، پاسخ این همه تضاد را چه می دهید؟ / مرضیه

Posted By admin On آبان ۷, ۱۳۹۳ @ ۶:۱۹ ق.ظ In زنان | No Comments

[1]من یک زنم،زنی که مترادف مفهومش در هیچ جای فرهنگ ننگ آلود شما وجود ندارد

«مرضیه احمدی اسکوئی»

آقای روحانی، پاسخ این همه تضاد را چه می دهید؟

آزاده جهانی

 

امروز،شنیدم که ریحانه جباری هم اعدام شد.در حالی که هاله ای از غم و اندوه،وجودم را به خاطر شیر زنی جوانی که در پاسداری از عفت و شرف خود، نه می گوید و تجاوز به جسم و روح خود را نمی پذیرد فرا گرفت.

اعدام ریحانه بیست و شش ساله،مصادف شده با اسید پاشی های روز های اخیر به روی دختران جوان اصفهانی بدلیل بد حجابی،این اسید پاشی ها،آنچنان جامعه را متاثر ساخته است که زنان و مردان را در دفاع از زنان آسیب دیده متحدانه به خیابان ها ریخته و فریاد ،چشمان خواهر من کو را سر می دهند.آنها از دولت و نیرو های انتظامی می خواهند که،آمران و عاملآ این اقدامات غیر انسانی بیدرنگ شناسائی و بپای میز محاکمه کشانده شوند.تا برای مردم روشن شود که سرنخ این اقدامات کجاست و این اراذل و اوباش از چه کسانی دستور می گیرند.

کافی است اندکی درنگ کرده و به موعظه های سران حکومتی نظری افکنیم.آنان همواره از عفت زنان از صدر اسلام تا کنون سخن می گویند. این در حالی است که ریحانه ها در شرایطی اعدام می گردند که به وحشی گری و تجاوز به جسم و روح خود نه گفته و از شرفشان پاسداری می کنند. در صورتیکه ریحانه نوزده ساله را که برای دفاع از خویش اقدام به قتل فردی متجاوز می کند، پس از گذراندن هفت سال اعدام می کنند.صیغه و یا تن فروشی به شکل اسلامی اش را رواج داده و لباس شرعیت به تنش می کنند و از زنان به عنوان شئ جنسی برای رفع نیازهای جنسی قشری عقب مانده از مردان در جامعه مرد سالار آغشته به مذهب بغایت ارتجاعی استفاده نمایند.زنانی که برای رفع نیاز های مالی خود و خانواده و یا سیر کردن شکم فرزندانشان اجبارآ تن به خود فروشی می دهند.

آقای روحانی،شمائی که به عنوان ریاست جمهور این حکومت سوگند یاد می کنید که:به ملت ایران وفادار  و خدمت گذار آن باشید،پاسخ این همه تضاد را چه می دهید؟ شما از یک طرف از زنان می خواهید که همواره پاسدار عفت و شرف خود باشند و از طرف دیگر، ریحانه ها را اعدام می کنید.اگر ریحانه ها در حالی که مورد تجاوز قرار گرفته و مجبور به تن دادن و سکوت چون هزاران مورد دیگر که هر روز در جامعه اتفاق می افتد،می شدند،شما چه اقدامی در این موارد کرده و یا خواهید کرد. آقای روحانی شما  باید امروز به ملت ایران پاسخ دهید که نسرین ستوده به چه جرمی، می بایست به مدت سه سال از اشتغال به شغل وکالت محروم گردد.آیا  ستوده ها مگر نه اینکه تنها از حقوق ضایع شده موکلین خود دفاع کرده و متعهد به انجام وظایف انسانی و شریف خود  هستند.شما ها چه پاسخی برای این همه پایمال کردن ابتدائی ترین حقوق شهروندانتان دارید؟

آقای روحانی،جنبش زنان که همپای جنبش کارگران،دانشجویان،جوانان و دیگر جنبش های اجتماعی، در عرصه جهانی نیز خود را به تثبیت رسانده است را چگونه می توانید نادیده بگیرید  تا آنجا که، دست گروهی از اراذل و اوباش وابسته به دستگاه های امنیتی،اطلاعاتی برای اسید پاشی به روی زنان و دختران اصفهانی باز گذاشته می شود. اینک به جای شناسائی و دستگیری این عوامل و اوامر آن،با بیشرمی تمام دستگاههای امنیتی اتان مبادرت به دستگیری معترضان به این اقدامات قرون وسطائی می کنند و آقای   صادق لاریجانی، رئیس قوه قضائیه اتان در تاریخ یکشنبه ۴ آبانماه برابر با بیست و ششم اکتبر ۲۰۱۴ در همایش “قانون و امر به معروف و نهی از منکر”با اشاره به پرونده اسیدپاشی در اصفهان می گوید: چرا باید فضا را آلوده کنید.  او پرداختن به این امر توسط رسانه ها را، ظلم فاحش به نظام و متدینین،معتقدین و متفکرین می خواند و یا مرتجع دیگری چون ،مهدی طائب، روحانی تندرو و نزدیک به جبهه پایداری در گفتگو با تسنیم ،رسانه ها را تهدید کرده  و جرم آنان را به خاطر افشای این اقدامات غیر انسانی بیش از جرم اسید پاشی می خواند.

آقای روحانی،یادتان نرود که شما در مقابل ملت ایران بنا به سوگندی که اشاره کردم، مسئولید و اگر امروز فریاد مردم را نشنوید،فردا باید پاسخگو باشید. شما همانگونه که می بینید، ملت های تحت ستم پس از گذشت سالیان، رهبران کشورهای خود را به زیر کشیده و به پای میز محاکمه می کشانند.به صراحت باید گفت:امروز آنانند و فردا شمائید.


Article printed from The Union Of People's Fedaian Of Iran: http://www.etehadefedaian.org

URL to article: http://www.etehadefedaian.org/%d8%a2%d9%82%d8%a7%db%8c-%d8%b1%d9%88%d8%ad%d8%a7%d9%86%db%8c%d8%8c-%d9%be%d8%a7%d8%b3%d8%ae-%d8%a7%db%8c%d9%86-%d9%87%d9%85%d9%87-%d8%aa%d8%b6%d8%a7%d8%af-%d8%b1%d8%a7-%da%86%d9%87-%d9%85%db%8c

URLs in this post:

[1] Image: http://www.etehadefedaian.org/wp-content/uploads/2014/10/ریحانه-جباری.jpg

Copyright © 2011 Etehade Fedaian. All rights reserved.