نوشته شده در کارگری توسط admin. افزودن پیوند یکتا به علاقمندی‌ها. Print This Post Print This Post

آزادی کارگران شرکت نیشکر هفت تپه به قید کفالت / سندیکای کشت وصنعت نیشکر هفت تپه

شنبه هفتم امرداد، ده کارگر بازداشت شده شرکت کشت وصنعت هفت تپه در زندان دزفول پس از محاکمه دردادگاه شوش توسط دادستان به طور موقت و با سپردن کفالت از زندان آزاد شدند. درضمن اقای افشار، مدیر عامل شرکت نیشکر هفت تپه به این دادگاه احضار شده و در مورد عدم پرداخت مطالبات کارگران و همچنین بازنشستگان توضیحاتی به دادستان داد.
لازم به یادآوریست حضور تعدادی از دیگر کارگران هفت تپه در جلوی دادگاه در حمایت از همکاران بازداشتی خود، چشم گیر و نشان دهنده ی اتحاد کارگران می باشد.
اسامی نه کارگر بازداشتی: رستم و حمید عبدلله زاده، احمد و یعقوب الکثیر، عادل سماعین، ابراهیم ظهیری، بهزاد نظری، صباح سواری، و احمد مرادی. نام نفر دهم بعد از شناسایی اعلام خواهد شد.
از تمامی کارگران و نهاد های و تشکلهای مستقل در داخل و خارج از ایران که همواره حمایتهای خود را از کارگران و خانواده های آنان طی این مدت ابراز داشته اند، قدردانی و مراتب سپاسگزاری خود را اعلام می داریم.

با امید همبستگی تمامی کارگران جهان
سندیکای کشت وصنعت نیشکر هفت تپه
۷مرداد۹۶

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>